Leveranciers verzenden einvoices efacturen via OpenPeppol naar ziekenhuizen

Update : 12 februari 2018

Lijst van leveranciers die einvoices versturen naar ziekenhuizen via Open/Peppol.  Het gaat zowel om hospitalen als andere medische instellingen zoals psychiatrische instellingen en dagklinieken.

 

 

Lijst van leveranciers die einvoices versturen naar lokale overheden in Vlaanderen via Open/Peppol Mercurius.  Lokale overheden betreffen steden en gemeenten, OCMW’s, AGB, lokale politie, hulpverlengingszones en provincies : lijst in Excel formaat :  Leveranciers_Efacturen_doorViaPeppolMercurius_LokaleOverhedenVlaanderen

Trend : verschillende leveranciers voorzien e-invoicing in de komende weken of maanden.  Zodra ze effectief via Open/Peppol-Mercurius over het Arco Platform worden verwerkt en afgeleverd aan lokale overheden, verschijnen ze in deze lijst.  De lijst wordt doorlopend geactualiseerd.

Naam leverancier Ondernemingsnummer
1 Aannemingen Van Wellen 0403863557
2 Aannemingsbedrijf L. Janssens 0433672152
3 Abbi Industrie n.v. 893490556
4 Aclagro 0415256901
5 Antea Belgium 0414321939
6 Antilope De Bie Printing 0414535339
7 Aswebo 0405092190
8 Arcadis Belgium 0426682709
9 Autovak 0417484733
10 Autoveiligheid 0400824586
11 BAM Contractors 0452702265
12 Be Protection 0891745843
13 Boma 0422029182
14 BDMV cvba 0460347053
15 Brebuild 0444232383
16 Bureau voor technische controle (BTV) 0404288971
17 Cada Batterijen bvba 0403713307
18 Café Ad hoc 0828142547
19 Cebeo 0405318953
20 Cecom Centre (groep Eiffage) 0446320061
21 Certimed 0409671085
22 Costermans DGT bvba 0416708040
23 Cordeel 0405013602
24 Crollet 0404009156
25 Cronos  0443807959
26 Cronos Public Services 0458085765
27 DATS 24 (Groep Colruyt) 0893096618
28 Drukkerij Artoos 0454157562
29 Engie (Electrabel) 0476306127
30 Elektriciteit Campe Bvba 0433823194
31 EPO 0414504160
32 Ivan Vuylsteke Wegenbouw 0411675918
33 JM Bruneau Belgium 0465015822
34 KBC AutoLease Belgium 0422562385
35 King Belgium 0403542170
36 Kluwer Opleidingen 0456675010
37 Krinkels 0821547933
38 Laga (advocaten) 0471858874
39 Lecot 0405350033
40 Lyreco belgium 0406469194
41 Metalen Galler 0404956192
42 Modero Gerechtsdeurwaarders 0474215974
43 Mourik 0413951260
44 Pami 0434820019
45 Peremans 0405590256
46 PriceWaterhouseCoopers Enterprise Advisory 0415622333
47 Pelican Rouge Coffee Solution 0404868991
48 Repro bvba 0406968052
49 Retail Concepts (A.S. Adventure) 0416762280
50 Sanders Parts 0476893570
51 SGS Belgium NV (Afdeling EHS) 0404882750
52 SGS Belgium NV (Afdeling ENVI) 0404882750
53 Siemens (Huizingen) 0404284716
54 Soga 0407034764
55 Solucious (Online shopping & Delivery, Colruyt) 0448692207
56 Standaard Boekhandel 0426396954
57 Staples Belgium bvba 0465406592
58 Sweco Belgium 0405647664
59 Trafiroad 0418384358
60 Transport & Mobility Leuven 0476966024
61 Truck Trading Limburg 0452058404
62 Van Marcke 0443336223
63 Van Marcke Service 0458369441
64 ViaBuild 0400710265
65 Vlaams Energiebedrijf (VEB) 0843383425
66 Vlario  0480699138
67 Voet first Aid 0474845781
68 Waelkens 0407853722
69 Yvan Paqué 0412815271
Trend : verschillende leveranciers voorzien e-invoicing in de komende weken of maanden.  Zodra ze effectief via Open/Peppol over het Arco Platform worden verwerkt en afgeleverd aan lokale ziekenhuizen, verschijnen ze in deze lijst.  De lijst wordt doorlopend geactualiseerd.